Silvinova

Nový nástroj na měření dříví a výpočty objemů

Novinek je hodně. Zejména v oblasti příslušenství k elektronickým průměrkám, jejich SW vybavení a systémů, které s daty jimi pořízenými pracují.

V oblasti elektronických průměrek a programového vybavení s nimi souvisejícího stojí za zmínku zejména SW TIMS.CZ. Tato česká verze, originálního programu výrobce je upravená pro tuzemské poměry a zvyklosti. Letos v létě byla zařazena do standardní nabídky obslužných aplikací průměrky Digitech Professional. Umožňuje měření a výpočty objemů stojícího i ležícího dříví, kalkulaci objemu hrání, volbu vlastních názvů dřevin i možnost měření plochy porostů pomocí GPS navigace.

Další zásadní novinkou sortimentu je laserový výškoměr NIKON FORESTRY PRO. Lesníci konečně získali kvalitní výškoměr s přesným dálkoměrem... za cenu běžného laserového dálkoměru!

Kdykoliv vám je ale můžeme představit jinou formou. To v případě, že se na nás obrátíte s konkrétním dotazem: info@silvinova.cz

Stáhněte si náš katalog lesnického vybavení. Kromě nových přístrojů a jejich charakteristiky tam najdete i novinky v příslušenství elektronické průměrky Digitech Professional, jako je digitální pásmo nebo numerická klávesnice... >>>>>>Katalog 2011

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.